Nasi pedagodzy i prowadzący

 


Izabela Milewska

 

Wieloletnia pierwsza solistka Baletu Teatru Wielkiego – Opery Narodowej oraz Polskiego Baletu Narodowego. Pedagog baletu, założycielka Akademii Baletu Masterclass. W 2012 r. z rąk Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego otrzymała Brązowy Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Iza prowadzi zajęcia:

 • Masterclass;
 • Balet Od Podstaw;
 • Balet Podstawowy/Średnio – Zaawansowany;
 • Balet Średniozaawansowany;
 • Body Ballet;
 • Zajęcia Indywidualne.


 

Aneta Zbrzeźniak

 

Solistka Polskiego Baletu Narodowego.

Ukończyła Państwową Szkołę Baletową im.Romana Turczynowicza w Warszawie. W 2000r rozpoczęła pracę w zespole baletu Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. W 2007 została  solistką i do dzisiaj występuje wraz z Polskim Baletem Narodowym.. Oprócz pracy na deskach Teatru Wielkiego zajmuje się prowadzeniem zajęć baletu dla dzieci i dorosłych. W czasie wolnym, jako CraftArtis,  oddaje się tworzeniu rękodzieła artystycznego w formie wyrobów na drutach i szydełku oraz szyciu tuniczek dla artystek baletu.

Aneta prowadzi zajęcia:

 • Masterclass;
 • Zajęcia Indywidualne.

 

Marysia Czechowicz

 

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Jako uczennica w roku 2004 debiutowała na dużej scenie Teatru Wielkiego w Warszawie w roli Amorka w balecie „Dziadek do orzechów”, następnie brała udział w „Magicznym Doremiku” oraz balecie „Romeo i Julia” wystawianym w Teatrze Narodowym. Występowała w koncertach szkolnych gdzie tańczyła fragmenty baletów takich jak „Śpiąca królewna”, „Dziadek do Orzechów”, „Paquita”.
W 2009 ukończyła kurs techniki tańca współczesnego według Jose Limona.  W latach 2011-2016 związała się z Teatrem Muzycznym w Lublinie gdzie wystąpiła w wielu spektaklach: „Księżniczka Czardasza” , „Nie tylko jezioro łabędzie- impresje baletowe”, „Pan Twardowski” , „Hrabia Luxemburg”, „Phantom- upiór w operze”, „Carmen” , Baron cygański”, „Musical Show”, „Machiavelli” . Solowe role w „La Traviata” i „Zemsta Nietoperza”.
Z Royal Russian Ballet odbyła tourne po Polsce i Czechach tańcząc w spektaklu „Jezioro Łabędzie”. Od 2011 roku prowadzi zajęcia dla dzieci z tańca klasycznego i elementów akrobatyki. Współpracuje ze Studiem tańca GRAWiTAN w Lublinie, szkołą tańca Baletka w Legionowie praz szkołą Młodego Baletu Polskiego.

Marysia prowadzi zajęcia:

 • Balet Podstawowy;
 • Zajęcia Indywidualne.

 

Adam Kozal

 

Wieloletni solista Polskiego Baletu Narodowego, Suomen Kansallisbaletti – Fińskiego Baletu Narodowego w Helsinkach oraz demi solista Koninklijk Ballet van Vlaanderen – Królewskiego Baletu Flandrii w Antwerpii. 

Adam jest absolwentem Poznańskiej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej Lipczyńskiej. Laureat 3 i 1 miejsca na ogólnopolskim konkursie tańca im. Wojciecha Wiesiołowskiego w Gdańsku w 1995 i 1997 roku. Studiował pedagogikę baletową w Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Prowadzi zajęcia z tańca a także uczestniczy w projektach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz bierze udział w projektach teatralno-telewizyjnych. Prowadzi zajęcia w Polsce i za granicą.

Adam prowadzi zajęcia:

 • Balet Podstawowy/Średnio – Zaawansowany;
 • Balet Średnio – Zaawansowany;
 • Masterclass;
 • Zajęcia Indywidualne.

 

Gregor Giselbrecht

 

Gregor ukończył państwową szkołę baletową we Wiedniu. Tancerz baletu w Lipsku, demi solista w zespole teatru narodowego w Brnie a obecnie koryfej Polskiego Baletu Narodowego. Ma w swoim dorobku artystycznym szereg ról solowych oraz pierwszoplanowych takich jak min. Książę Albert w Giselle, Książę Desire w Śpiącej Królewnie, Złoty Bożek w Bajaderze oraz wiele innych.

Poza tańcem Gregor jest certyfikowanym trenerem osobistym oraz instruktorem Kettlercise. Fit_ with_Greg to autorski program w którym kładzie nacisk na rozwój siły, techniki oraz zdrowego rozwoju fizycznego.

Greg prowadzi zajęcia:

 • Fit with Greg;
 • Balet Podstawowy/Średnio – Zaawansowany.

 

Dominika Nahajowska

 

Promotorka baletu dla dorosłych w Polsce. Instruktor stretchingu . Autorka bloga whitepointeshoes.pl na którym zachęca do spełniania baletowych marzeń niezależnie od wieku. Swoją przygodę z tańcem klasycznym i rozciąganiem rozpoczęła w wieku 21 lat.

W Akademii Baletu Masterclass Dominika prowadzi swoje autorskie zajęcia stretchingu. Zapisy na te zajęcia odbywają się bezpośrednio u prowadzącej.

 • Stretching.