Nowa Grupa Młodzieżowa od 4 lutego 2024 roku!!

Ruszyły zapisy do grupy młodzieżowej ( 11-17 lat) BALET OD PODSTAW

Startujemy 4 lutego 2024r.

Zajęcia odbywać się będą w kilku grupach wiekowych w niedziele od godziny 12:00 ( 1h ).

Zajęcia dedykowane są młodym osobom które chciałyby aktywnie spędzać czas oraz zapoznać się z podstawami tańca klasycznego.

Treningi mają na celu nie tylko rozwijać pasję, ale również kształtować muzykalność i poczucie rytmu a także estetykę i koordynację ruchu.

Zapisy i pytania tylko drogą mailową.

Zapraszamy ????

akademiabaletumasterclass@gmail.com

Adres studia ul Smulikowskiego 4a lok 45 Warszawskie Powiśle

Cena 4 zajęć 250 zł

Koncert Galowy Akademii Baletu Masterclass + Wystawa Fotografii Adama Kozala

Akademia Baletu Masterclass ma przyjemność zaprosić Państwa na Koncert Galowy, w którym wykonawcy – nasi uczniowie – zaprezentują efekty swojej pracy artystycznej.W programie koncertu zaprezentowane będą partie solowe oraz tańce zespołowe ze znanych szerokiej publiczności baletów: „Jezioro Łabędzie” , „Bajadera” , a także układy taneczne do współczesnych utworów. Wierzymy, że nie ma piękniejszej formy sprawdzenia swych sił i nabytych umiejętności, niż występ na scenie.Akademia istnieje na mapie Warszawy od ponad sześciu lat, stanowiąc przestrzeń artystyczną, w której każdy miłośnik sztuki baletowej może odnaleźć miejsce dla siebie – nie tylko poprzez uczestnictwo w zajęciach nauki tańca klasycznego, prowadzonych przez znakomitych pedagogów, lecz również poprzez na przykład uczestnictwo we wspólnych warsztatach wyjazdowych czy wieczorach filmowych. Zajęcia dedykowane są przede wszystkim osobom dorosłym.


Dodatkową atrakcją wydarzenia, będzie wystawa fotografii Adama Kozala – pedagoga Akademii i wieloletniego solisty Polskiego Baletu Narodowego. Te magiczne zdjęcia obrazujące wyjątkowe miejsca i pełnych pasji ludzi z pewnością wzbudzą Państwa zainteresowanie!

Podczas koncertu przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy, na rzecz Fundacji Kraina Zwierząt. Pod opieką fundacji znajduje się ponad 60 zwierząt (konie, kucyki, krowy, kozy, króliki, owce, osły, psy i koty) Celem organizacji jest niesienie pomocy skrzywdzonym, chorym i porzuconym zwierzętom. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na utrzymanie i leczenie podopiecznych.


W holu TK Gocław zostanie wystawiona Puszka kwestorska na gotówkę, z nadrukowanym kodem qr do płatności PayU.


W imieniu naszym i wszystkich zwierzaków jesteśmy wdzięczni z całego serca za każdy podarowany grosik!

Facebook Fundacji

Strona Fundacji

Miejsce wydarzenia: Terminal Kultury Gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 24, Warszawa

Termin wydarzenia: 28.11.2022 rok, g. 20:00

Bilety 45 zł

Link do zakupu biletów

Serdecznie zapraszamy!

Projekt plakatu: Monika Bąba

Zdjęcie: Adam Kozal

Koncert Galowy – Akademia Baletu Masterclass

28 czerwca 2022 roku, godzina 20:00 Terminal Kultury Gocław

Akademia Baletu Masterclass ma przyjemność zaprosić Państwa na Koncert Galowy, w którym wykonawcy – nasi uczniowie – zaprezentują efekty całorocznej pracy artystycznej.

W programie koncertu zaprezentowane będą partie solowe oraz tańce zespołowe ze znanych szerokiej publiczności baletów: „Jezioro Łabędzie” , „Bajadera” „ Giselle”, a także układy taneczne do współczesnych utworów. Wierzymy, że nie ma piękniejszej formy sprawdzenia swych sił i nabytych przez cały rok pracy umiejętności, niż występ na scenie.Akademia istnieje na mapie Warszawy od ponad sześciu lat, stanowiąc przestrzeń artystyczną, w której każdy miłośnik sztuki baletowej może odnaleźć miejsce dla siebie – nie tylko poprzez uczestnictwo w zajęciach nauki tańca klasycznego, prowadzonych przez znakomitych pedagogów, lecz również poprzez na przykład uczestnictwo we wspólnych warsztatach wyjazdowych czy wieczorach filmowych. Zajęcia dedykowane są przede wszystkim osobom dorosłym.

A skoro o dorosłych i balecie mowa, z pewnością wielu zna i śledzi działalność Dominiki Nahajowskiej, znanej jako White Pointe Shoes, blogerki i promotorki baletu dla dorosłych, instruktorki stretchingu współpracującej z Akademią. Dominikę będzie można podziwiać na Koncercie Galowym w partii solowej z baletu „Bajadera”.

Dodatkową atrakcją wydarzenia, będzie wystawa fotografii Adama Kozala – pedagoga Akademii i wieloletniego solisty Polskiego Baletu Narodowego. Te magiczne zdjęcia obrazujące wyjątkowe miejsca i pełnych pasji ludzi z pewnością wzbudzą Państwa zainteresowanie!


Miejsce wydarzenia: Terminal Kultury Gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 24, Warszawa

Termin wydarzenia: 28.06.2022 rok, g. 20:00

Bilety: 45 zł – do nabycia pod linkiem: https://bilety.io/N88FZ

Serdecznie zapraszamy!
————————————–

Grafika plakatu: Monika Bąba
Fotografia: Adam Kozal

Balet online! – ćwicz w domu

Już wkrótce ruszą zajęcia online!

Balet od podstaw, Master-barre, Barre au sol, Body ballet

Kochani ?
Jesteśmy już gotowi ?
Od środy do piątku ( 8-10 kwietnia )zaczynamy próbne, bezpłatne 15 minutowe zajęcia online gdzie sprawdzimy czy wszystko gra z jednej i z drugiej strony ?
Zajęcia próbne zaczynać się będą o godzinie regularnych zajęć online :

GRAFIK ONLINE

Poniedziałek
18:30 Balet od podstaw Maria Czechowicz
21:00 Master-Barre Aneta Zbrzeźniak

Środa
10:30 Master-Barre Aneta Zbrzeźniak
17:00 Barre au sol Adam Kozal

Czwartek
17:00 Ballet Barre Adam Kozal

Piątek
18:30 Balet od podstaw Maria Czechowicz

SZCZEGÓŁY:

Platforma zajęć online:
Zajęcia będą odbywać się na platformie Zoom.us
Rejestrujemy się na platformie Zoom.us i zakładamy bezpłatne konto Basic.

Wejście na zajęcia odbywa się poprzez kliknięcie linka zajęć który od nas otrzymacie po zapisaniu się na zajęcia. Na zajęcia wchodzimy nie wcześniej niż 2-3 min przed rozpoczęciem.

Zapisy:
Na zajęcia zapisujemy się poprzez messenger bezpośrednio u prowadzących:
Aneta Zbrzeźniak
Marysia Czechowicz
Adam Kozal
deklarując tym samym chęć wzięcia udziału w zajęciach.

Płatności:
Karnet na 8 wejść 140 zł
Jednorazowe wejście 20 zł
Oraz realizujemy zakupione na zajęciach stacjonarnych karnety.

Nr konta na którym robimy opłaty to:
Bank Pekao SA
21 1240 2887 1111 0000 3407 5292

W tytule piszemy – karnet online lub jednorazowe zajęcia online

Koncert Galowy

Już 25 czerwca o godz. 19:00 Akademia Baletu Masterclass Izabeli Milewskiej zaprasza miłośników tańca w każdym wieku na Galę Baletową z udziałem uczniów Akademii. Tancerze zaprezentują się w wariacjach klasycznych i choreografiach współczesnych.

Gala Baletowa jest zwieńczeniem całorocznej pracy uczniów Akademii Baletu Masterclass. Na zajęcia Akademii uczęszczają zarówno profesjonalni tancerze – absolwenci szkół baletowych, tancerze współcześni, jak i dorośli miłośnicy tańca klasycznego, którzy podczas zajęć doskonalą swoją technikę.

W wariacjach klasycznych zaprezentują się: Małgorzata Cwalina, Marysia Czechowicz, Zuzia Dłużniewska, Monika Giemeła, Paulina Jędrzejczyk, Katarzyna Kmieć, Dominika Nahajowska – Cieślewicz, Agata Szcześniak, Natalia Żuk.
W choreografiach tańca współczesnego: Marta Kozieradzka i Magdalena Niernsee, Dominika Lewandowska.

Bilety w cenie 35 zł dostępne na ebilet.pl oraz we foyer Domu Kultury KADR na godzinę przed koncertem.

25.06.2018 godz. 19:00
Dom kultury KADR
ul. Rzymowskiego 32, Warszawa