Zajęcia baletowe dla dzieci poniedziałek 17:30

W poniedziałek 16 kwietnia o godz. 17:30-18:15 ruszają zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 5-7 lat. Będą to zajęcia taneczne z elementami rytmiki i gimnastyki.
Zajęcia poprowadzi Marysia Czechowicz.

Marysia jest absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie.
Jako uczennica w roku 2004 debiutowała na dużej scenie Teatru Wielkiego w Warszawie w roli Amorka w balecie „Dziadek do orzechów”, następnie brała udział w „Magicznym Doremiku” oraz balecie „Romeo i Julia” wystawianym w Teatrze Narodowym.
Występowała w koncertach szkolnych gdzie tańczyła fragmenty baletów takich jak „Śpiąca królewna”, „Dziadek do Orzechów”, „Paquita”.
W 2009 ukończyła kurs techniki tańca współczesnego według Jose Limona.
W latach 2011-2016 związała się z Teatrem Muzycznym w Lublinie gdzie wystąpiła w wielu spektaklach: „Księżniczka Czardasza” , „Nie tylko jezioro łabędzie- impresje baletowe”, „Pan Twardowski” , „Hrabia Luxemburg”, „Phantom- upiór w operze”, „Carmen” , Baron cygański”, „Musical Show”, „Machiavelli” . Solowe role w „La Traviata” i „Zemsta Nietoperza”.
Z Royal Russian Ballet odbyła tourne po Polsce i Czechach tańcząc w spektaklu „Jezioro Łabędzie”
Od 2011 roku prowadzi zajęcia dla dzieci z tańca klasycznego i elementów akrobatyki.
Współpracuje ze Studiem tańca GRAWiTAN w Lublinie, szkołą tańca Baletka w Legionowie praz szkołą Młodego Baletu Polskiego.

Koszt karnetu na 4 wejścia 120zł
Koszt jednorazowych zajęć 35zł
Zapraszamy serdecznie 🙂

You may also like